Domácí sirup proti kašli.

Recepty pro domácí sirup proti kašli – jak suchý jak mokrý – jsou předávány z generace na generaci. Není divu – sirupy proti kašli vyrobeny doma jsou stejně účinné jako sirupy zakoupené v lékárně. Kromě toho tyto druhy sirupů jsou založeny na přírodní bázi, takže můžou je bez obav využívat vaše děti.Recepty na domácí sirupy proti kašli jsou…

Recepty na domácí sirupy proti kašli jsou po mnoho let a generací využívány našimi babičky. Sirup zmírní bolest v krku, sníží četnost záchvatů suchého, únavného a také mokrého kašlu, usnadní vykašlávání hlen a navíc posílí náš imunitní systém. Sirup z cibule je nejpopulárnější domácí sirup proti kašli pro děti. Je velmi bezpečný pro dětské zdraví, má rovněž velmi příjemnou sladkou chuť. A co je nejdůležitější – nejen zmírňuje kašel, ale také posiluje imunitní systém i zabraňuje anémie. Jak vyrobit sirup z cibule. Oloupejte a nakrájejte na jemno 2 cibule.


Následně je vložte do mísy…

Následně je vložte do mísy a hojně zasypte cukrem( místo cukru můžete přidat 2 lžíce medu – za předpokladu, že dítě není na med alergické )a dobře promíchejte. Vyčkejte až cibule pustí šťávu. Nechte sirup odtéct. Podávejte dítěti jednu čajovou lžičku každé 2-3 hodiny. S tímto sirupem proti kašli určitě zůstanete zdraví spolu se svým dítětem po celá léta.

http://www.vicks.cz/

Foto: www.webnoviny.sk

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *